NULL bool(true) Часті запитання щодо технології рихтування без фарбування
July 9, 2016

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Що таке PDR?

Рихтування без фарбування (Paintless Dent Repair, PDR) – технологія вирівнювання вм’ятин та пошкоджень авто без покраски. Найчастіше це відбувається через повільне промасовування вм’ятини переважно з іншої сторони панелі за допомогою спеціальних інструментів.


Якими є переваги технології PDR?

Найбільшою перевагою технології видалення вм’ятин без покраски є якість. За допомогою PDR кузов авто може найближче наблизитися до свого початкового вигляду. Не потрібно шліфування, наповнювачів, грунтовок, тому що не пошкоджується оригінальна фабрична покраска. Не буде проблем із наповнювачем чи трісканням фарби через декілька місяців, як це буває після типового ремонту.

Ціна також є значною перевагою технології вирівнювання вм’ятин без покраски, оскільки вартість відновлення авто як правило становить чверть чи третину від вартості звичайного ремонту.

Ви економите свій час. Багато пошкоджень можна виправити менш як за годину. Побиту градом машину можна відновити за день. Звичайний ж ремонт кузова може зайняти два чи три тижні.

Також технологія PDR є кращою в екологічному плані. Оскільки процес зберігає оригінальну фарбу на авто, немає потреби використовувати фарбу, хімікати та інші токсини, що часто використовуються при ремонті вм’ятин. PDR є дружнім до наколишнього середовища.


Чи пошкодиться фарба на авто?

Ні. Сучасна фабрична покраска є дуже гнучкою і не пошкоджується жодним чином в процесі вирівнювання.


Чи можливо випрямити всі вм’ятини?

Неглибокі вм’ятини, у більшості випадків, так. Чим глибша вм’ятина, тим складніше її видалити. Проте навіть при великих вм’ятинах результати приємно дивують.


Чи повернуться вм’ятини через якийсь час?

Точно ні. Належно видалена за допомогою технології PDR вм’ятина ніколи не повертається назад.


Чи можна видалити будь-яке пошкодження?

Ні. Найбільш важливими факторами для визначення чи може бути пошкодження видалене за допомогою рихтування без фарбування є глибина та розміщення. Вм’ятини розміром з тарілку чи більші можна випрямити вдало, якщо вони не занадто глибокі. З іншої сторони, невеликі вм’ятини розміром з копійку, але дуже глибокі, неможливо видалити за допомогою PDR, тому що метал є занадто розтягнутим. Потріскана фарба також може бути ознакою того, що пошкодження є занадто глибоким. Загалом, близько 95% найпоширеніших пошкоджень кузова автомобіля можна випрямити за допомогою цієї технології.


Чи може технологія видалення вм’ятин без покраски допомогти мені продати авто?

Чи чули ви, що “картинка – це все”? Більшість людей судять про машину за її виглядом. Якщо вона виглядає добре, це означає, що про неї добре дбали. Якщо ви продаєте авто, технологія PDR є одним з найкращих способів підвищити цінність авто, отримати більш зацікавлених покупців та швидший продаж.