NULL bool(true) Приклади наших робіт за технологією PDR
March 21, 2016

Галерея

Скористайтесь слайдером для ознайомлення зі зразками наших робіт

ТЕХНОЛОГІЯ PDR

Необхідність кузовного ремонту машини виникла з часів винайдення самого автомобіля. До відкриття технології видалення вм'ятин без покраски (Paintless Dent Removal, PDR), було декілька можливостей відновлення кузова. Дуже часто вони включали заміну запчастин та/чи перефарбування автомобіля.
Вдосконалення інструментів та методик дали висококваліфікованим спеціалістам можливість використовувати технологію PDR для ремонту великих і складних пошкоджень без шліфування, фарбування, наповнювачів та заміни запчастин. У порівнянні з цими традиційними методами ремонту, при застосуванні технології ремонту без покраски, кузов ніби повільно випрямляється до свого початкового вигляду.

Вирівнювання вм'ятин відбувається кількома способами залежно від типу пошкодження кузова:
- натиск на деталь кузова з внутрішньої сторони для вирівнювання вм'ятини вгору - при цьому використовується спеціальні pdr-інструменти у вигляді гаків різної форми;
- використання клеєвої системи для вирівнювання вм'ятини з зовнішньої сторони - для ремонту частин кузова при ускладненому доступі; при цьому для рихтування кузова застосовується клей-кліпса за умови неушкодженості лакофарбового покриття автомобіля;
- використання вакуумної системи для витягування вм'ятин.

Найчастіше технологію PDR використовують для ремонту пошкоджень авто від граду, дверних вм'ятин, незначних складок, великих вибоїн та порушень каркасу кузова. Цей метод також використовують для підготовки пошкодженої панелі для перемальовування шляхом мінімізації використання наповнювача.